פורטל טיפוח ויופי

טיפים לאיפור

איפור לשבת

יחד עם המנוחה המבורכת שבת המלכה מביאה עימה גם איסורים והלכות ברורות בפרט בכל הנוגע לאיפור וצביעת הפנים. אז נכון, עמידות היא מילת המפתח, שימוש במוצרים עמידים יבטיח השארות של האיפור על הפנים. ומה קורה ביום המחרת? בלילה לפני השינה חובה להסיר את האיפור, אבל אם פעם בשבוע תלכי עם האיפור לישון, בטוח לא יקרה אסון. איך להתאפר לשבת במאמר הבא

אם תהיתן בינכן לבין עצמכן במה שונה איפור לשבת מאיפור יום חול, איפור ערב או איפור לאירוע? הרי שסביר להניח שאינכן דתיות. מי ששומרת שבת קלה כבחמורה יודעת היטב כי בשבת אסור להתאפר, אי לכך מריחת האיפור עצמה צריכה להתבצע בערב שישי ולהבטיח עמידות ומראה זוהר גם ביום המחרת, נשאלת השאלה כיצד משיגים את התוצאה המיוחלת? כיצד ניתן להשיג איפור עמיד ויפה שישמור על מראה בוהק ונקי גם ביום המחרת, מילת המפתח היא עמידות.

אודם שלא יורד – ברשתות הפארם והקוסמטיקה השונות מציעים מוצרים עם עמידות למספר רב של שעות, כך למשל שפתון של קרליין מציע עמידות ל12, 16 ואפילו ל24 שעות רצופות. משיחת שפתון שכזה בערב שישי יבטיח שגם ביום המחרת, על אף הארוחות הדשנות, השיחות המשפחתיות והשינה, אודם יפה יהיה משוח על שפתיכן גם בבוקר שלמחרת. שימי לב שלרוב בקצה השפתון יש גלוס, מומלץ שלא להשתמש בו ולהשאיר את השפתיים בלעדיו,כמו כן כדאי מאוד למרוח על כל השפתיים את התוחם שלך (העמיד למים כמובן) ולפדר את השפתיים לפני מריחת השפתון, בדרך זו תקבעי את האודם על השפתיים לזמן ארוך יותר.איפור לשבת

איפור שבת לעיניים – אם את מחפשת עמידות איפור עמיד למים זה שם המשחק, רכשי תמיד עפרונות עיניים וצלליות עמידות למים. המלצה חמה על הצלליות קרם המשווקות, אלו של JADE עמידות מאוד ועל כן יבטיחו לכן עיניים פתוחות ומרהיבות במשך שעות ארוכות.

כל האמור לעיל נכון גם בנוגע למסקרה איכותית וטובה. שימו לב כי מסקרה טובה היא כזו שעמידה למים. במידה ותשקיעו ותרכשו מוצרים עמידים למספר שעות, תוכלו לשמור על מראה יוקרתי גם ביום המחר.

מייקאפ בשבת – בכל הנוגע למייק אפ, ייתכן ותהיה בעיה שכן על מנת לשמור על עור פנים נקי ובריא, מומלץ להסיר את המייקאפ לפני השינה, אם תבחרו שלא מה טוב, אחרי הכל פעם בשבוע לישון עם המייקאפ לא יהפוך את עור פנייכן לאסון מנגד, מי מבינכן שמסירה את המייקאפ יכולה להשתמש ביום המחרת בפודרה וסומק בלבד, או בקרם לחות שאיננו רפואי.

סומק – ישנם סמקים בקרם במקום באבקה שהם כאמור עמידים יותר, מצד שני ההלכה מאפשרת לשים אבקה כך שאין כל בעיה לחדש את הסומק בבוקר השבת.

שבת שלום

אולי יעניין אותך לקרוא גם על איפור לג'ינג'יות

אודםאיפוראיפור עמידשבת

מנהל אתר • 10 בדצמבר 2012


Previous Post

Next Post