פורטל טיפוח ויופי

טיפים לאיפור

איפור לנערות

במקור, איפור נערות החל כמרד נעורים, וכרצון לחקות את האחיות הגדולות ואת האימהות. הורים, בתי ספר ותנועות נוער ניסו במשך שנים להילחם בתופעה זו, אך הכול ללא הועיל. הנערות המשיכו להתאפר, וכמה שאסרו עליהן יותר, כן הן השתמשו ביותר איפור. לבסוף המחנכים נכנעו, וחברות האיפור מצידן החלו לייצר קו מוצרים מיוחד המיועד לנערות.

איפור – מאז ועד היום

בשנים האחרונות מוצרי האיפור קפצו קציפה משמעותית קדימה. בעבר, נשים שהשתמשו במוצרי איפור באופן קבוע שילמו על כך מחיר יקר בדמות של כתמים בעור, החלשות של הצבע הטבעי של השפתיים, דילול של הריסים ועוד. כיום ניתן למצוא בשוק מוצרי איפור ברמה גבוהה מאוד, ושימוש נכון בהם אינו גורם לנזק. אותם נזקים הם שהעלו את חמתן של האימהות, שלא רצו שבנותיהן ייחשפו לבעיות הללו בגיל צעיר כל כך. כיום לא רק שהמוצרים עצמם השתכללו, אלא שניתן למצוא בשוק מוצרי איפור קלילים, המתאימים לעור הצעיר, שאין לו הרבה מה להסתיר.

בחירת צבעים לאיפור נערות

איפור נערות צריך ליצור הדגשה של תווי פניה של הערה, אך לא לבלוט יתר על המידה, ולכן הצבעים המתאימים ביותר בגילאים הצעירים הינם עדינים ולא מורגשים מדי. את העיניים כדאי לאפר בגוונים עדינים של ניוד, אפור ותכלת עדין. עבור השפתיים כדאי להשתמש בגלוסים בצבעים עדינים. אפשר להדגיש את הקו התחתון של העיניים, אך עדיף להימנע מאיליינר, שהוא מוצר המיועד לאיפור ערב כבד, ומתאים יותר לנשים מבוגרות.

איפור פניםאיפור לנערות

דווקא איפור הפנים חשוב עבור הנערות, שכן בגיל ההתבגרות רבות מהן סובלות מפצעונים מציקים על עור הפנים. הפצעונים הללו גורמים לירידה בביטחון העצמי וברצון להימנע ממראות. כאן נכנסים לתמונה המייקאפ והקונסילר. המייקאפ יוצר גוון עור אחיד, ואילו הקונסילר אפקטיבי בכיסוי בעיות נקודתיות בעור. כדאי לפנות לקוסמטיקאית להתאמה טובה של מייקאפ, ולקבלת הסברים אודות שימוש נכון, זאת כדי למנוע התפשטות של זיהום באזורים נוספים בפנים ולהחמיר את בעיית הפצעונים. חשוב להשתמש במייקאפ על בסיס מים, קליל ולא מורגש. התאמה טובה של צבע המייקאפ תעזור להימנע ממראה מאופר ומבוגר מדי.

מדוע חשוב להשתמש במוצרי איפור איכותיים?

בשוק קיימים מוצרי איפור ברמות שונות, וכמובן גם קיים הבדל במחיר ביניהם. פיתוח של מוצרים טובים, שאינם גורמים לנזקים מצטברים עולה ממון רב, ולכן המוצרים הללו יקרים יותר מהמוצרים הפשוטים יותר. לנערות חשוב לרכוש מוצרי איפור מאיכות טובה, וזאת כדי לא ליצור תלות בשימוש במוצרי האיפור השונים, ולא לפגוע ביופי הטבעי של הנערה. נערות רבות מעדיפות את הכמות על פני האיכות, והעדפה זו אינה נכונה. בנקודה זו האימא צריכה להיכנס לתמונה ולהתעקש על שימוש במוצרים טובים.

איפור נערות הפך לעניין שבשגרה, והשאלה הגדולה היא איך להתאפר בטוב טעם, מבלי לפגוע ביופי הטבעי של הנערה. חשוב להעדיף מוצרי איכות, המותאמים לשימושן של נערות.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על גבות או לא להיות, וואוו איזה עיניים

איפוראיפור לנערותאיפור פניםאיפור פנים לנערות

מנהל אתר • 14 בנובמבר 2013


Previous Post

Next Post