פורטל טיפוח ויופי

טיפים לאיפור

איפור יומיומי

את קמה בבוקר לעבודה מסתרקת, מתלבשת ומתחילה במלאכת האיפור, את תוהה מה קודם למה, מייק אפ, סומק או תוחם על השפה, כל השלבים באיפור היומיומי לפני יום העבודה מוגשים לפנייך

בצורה חכמה, בתוספת כמה כללים חשובים לפני תחילת המלאכה. 

ראשית, לפני שאת מתחילה עם משיחות המכחולים חשוב שתדעי מספר כללים.

  1. איפור מושלם מתחיל קודם כל בעור בריא. עור פנים נקי מסייע לנו הנשים להיראות זוהרות ורעננות ולאיפור להיראות טוב יותר. לכן זכרי בכל לילה לפני השינה חובה עלייך לבצע הסרת איפור בצורה יסודית ומקיפה.
  2. האיפור היומיומי לא צריך לגזול ממך למעלה מרבע שעה, אם מלאכת האיפור בבוקר, נמשכת אצלך למעלה משעה, כדאי שתעשי בדק בית ותבדקי היכן הבעיה.

אז איפור יומיומי ממה בעצם מתחלים?


ניקוי פנים – גם אם ניקיתם את הפנים היטב לפני השינה, במהלך השינה מפריש העור וחשוב לנקות ביסודיות את העור גם בבוקר. כאן כל אחת יכולה לבחור את הדרך הנוחה לה, אם זה שימוש במי פנים, סבון נוזלי או מוצק העיקר שמדובר בתכשיר קוסמטי המותאם לעור הפנים (אל תתפתו לסבן את הפנים בסבון גוף או שמפו, הדבר יכול ליצור יובש ואדמומיות על עור הפנים שלכן).

איפור ליום יום

קרם לחות – לאחר שסיימתם את תהליך ניקוי הפנים חשוב למרוח קרם לחות או כל תכשיר לחות אחר המותאם לסוג העור שלכן..
חשוב מאוד לאפשר לקרם הלחות להיספג היטב בעור הפנים ולכן מומלץ להמתין מעט בין מריחת קרם הלחות לבין הנחת המייק אפ.
שימו לב כי בעידן של היום, ניתן לרכוש קרם לחות עם מקדם הגנה ובכך לא רק שתוסיפו לחות וחיוניות לעור הפנים אלא גם תגנו על העור שלכם מנזקי השמש והסביבה.

שלב האיפור


מייק אפ וקונסילר – איכותי הם הבסיס לכל איפור טוב. בשלב הראשוני מניחים את הקונסילר במיקומים הבעייתיים כמו העפעפיים והעיגולים מתחת לעניים. ניתן לטשטש גם את האדמומיות בעור הפנים או להסתיר חצ'קונים שהחליטו לצוץ עם הזריחה. בשלב השני אפשר למרוח את המייק אפ, מומלץ לבצע זאת באמצעות ספוגית מיוחדת המאפשרת כיסוי אחיד ללא סימני מריחה. בנוסף הספוגית מסייעת בשימוש חסכוני. (מיותר לציין כי מי שעור הפנים שלה יפה וחלק, יכולה לוותר על שלב הבסיס)

פודרה – לאחר שסיימתם עם הקונסילר והמייק אפ ניתן להניח בתנועות עדינות את הפודרה (בחורות שאינן משתמשות במייק אפ יכולות להשתמש רק בפודרה) במזג האוויר הישראלי ובפרט בימי הקיץ מומלץ להשתמש בפודרה שקופה ומייק אפ על בסיס מים שלא גורם לברק באזור הT. (מצח ואף)
סומק – השימוש בסומק הוא כמובן נתון לבחירתך, אם את בעניין של וורוד בלחיים, לכי על זה, אך זכרי חשוב מאוד להניח את הסומק בצורה עדינה ולהתאים את הצבעים לגוון עורך וזאת בשביל לא להיות דומה לליצן.

עיניים הם המראה של הנשמה

עיניים מאופרות בצורה מדויקת מעניקות למבט שלך עומק והדגשה. באיפור יומיומי אין צורך בצלליות "כבדות" אפשר בהחלט להסתפק בעיפרון,איילינר ותוספת של צללית עדינה.

צלליות  – בחירת הצללית היא משימה אישית לכל אחת, בהתאמה לצבע העיניים וגוון העור. מומלץ להתאים את הצללית לצבע העין ולצבעים השולטים בביגוד שבחרת באותו יום

איילנר ועיפרון עיניים – מריחת האיילנר חייבת להיות מאוד מדויקת כמו כן גם העיפרון, כל הקווים חייבים להיות זהים בשני העניים.
מסקרה- כמעט כל בחורה יודעת כיצד להניח מסקרה על הריסים ומה שנשאר לי להוסיף זה רק טיפ אחד. כשמדובר על איפור יומיומי חשוב לא להגזים עם המסקרה, מספיק להניח על קו הריסים העליון והתחתון שכבה אחת.

ליפגלוס או אודם?

לכל אישה העדפה שונה, ליפגלוס הוא לרוב יותר עדין ומשדר סקסיות. אודם לעומת זאת מחזיק מעמד זמן רב יותר ומדגיש את השפתיים. כאשר מדובר על איפור יומיומי עדין אפשר להשתמש בשניהם במתינות. חשוב להדגיש שכל אישה מרגישה יפה ברגע שמחמיאים לה, תחייכו לסביבה והסביבה תחייך אליכן בחזרה.

אז בפעם הבאה שאת קמה בבוקר, לפני שאת מתחילה במלאכת האיפור, זכרי לחייך, חיוך חיצוני מכל הלב יהפוך את יומך ליפה יותר.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על איפור לשבת

איפור יומיומימייק אפצלליתקונסילר

מנהל אתר • 23 באוקטובר 2012


Previous Post

Next Post